5 מתנות שיתאימו לכל אירוע

מתנות

יש מתנות שתמיד כיף לקבל, לא משנה לכבוד איזה מאורע. מדובר במתנות קלאסיות שגורמות למצב רוח טוב ורוב האנשים נהנים מהן, כלומר יש עליהן קונצנזוס. בין אם אתם מחפשים מתנה להביא לאירוע משפחתי או חברתי שהוזמנתם אליו ובין אם אתם בעלי חברה שמחפשים מתנות לתת לעובדים שלכם, תוכלו למצוא כאן את המתנות הקלאסיות ביותר שיתאימו לכל אירוע.

 

נכנס יין יצא סוד

אחת המתנות הקלאסיות ביותר היא בקבוק יין. רוב האנשים אוהבים יין ומרביתם ייהנו לפתוח את הבקבוק בזמנם הפנוי וללגום כוס או שתיים. היתרון ביין הוא שיש מגוון עצום של יינות מיקבים שונים וניתן לרכוש אותו החל במכולת השכונתית וכלה בחנות ייעודית המייבאת יינות מיוחדים מהעולם כולו. באופן זה, ניתן להתאים את המתנה לאירוע שלכם ולתקציב שלכם. אם אתם מחפשים משהו מעט יותר מיוחד, ניתן לצרף לבקבוק היין סט של כלי יין או סט כוסות יין.

 

מתנות קטנות לבית

כל אדם אוהב להתחדש מפעם לפעם. אולם ביומיום, כשמדובר במוצרים שונים לבית, רובנו רגילים למוצרים שיש לנו ולא עוברת בראשנו המחשבה לקנות חדשים כדי להחליף את הישנים. פעמים רבות המוצרים גם במצב טוב ושמור ולכן לא נראה צורך במוצר חדש.

עם זאת, כאשר מקבלים כמתנה סט כוסות מרשים, סט מגבות לאמבטיה או למטבח או אפילו מצעים חדשים, זו תמיד תהיה מתנה משמחת שנרצה להשמיש בו ברגע. אם כן, מדובר במתנה קלאסית נוספת שיכולה להתאים לכל אירוע וגם במקרה הזה ניתן לשחק עם המתנה כתלות בתקציב.

 

מזכרת מהאירוע

המתנה שתבחרו לתת יכולה להוות מזכרת לאירוע. תוכלו לשדרג כל מתנה שתרצו ולהוסיף לה משהו ייחודי הקשור לאירוע כמו תמונה, חריטה, הקדשה ועוד. תוכלו למצוא רעיונות למתנות כאלו, ולמתנות לאירוע באופן כללי, באתרים המציעים מתנות מסוגים שונים כמו חושן פרסום.

 

איך אפשר לסרב למתוקים?

ממתקים הם נקודת חולשה של אנשים רבים שלא יכולים לעמוד בפניהם. גם אנשים שבשגרה נמנעים מצריכת מתוקים ייהנו ממתנה מתוקה מדי פעם. כיום יש היצע ענק של מארזי שוקולדים, עוגיות, סוכריות ועוד. מארז כזה שמושך את העיניים מעורר גם את התיאבון והרי ידוע שסוכר גורם לאנשים להיות מאושרים.

תוכלו לבחור מארזים מעוצבים ויוקרתיים שייתנו תחושה שהשקעתם או שתוכלו לבחור בגימיק המשלב את הממתקים כחלק ממנו, כמו למשל ערכת עזרה ראשונה המורכבת מאוסף של ממתקים שונים.

 

מתנה מלבלבת

מתנה נוספת שמשמחת את הלב היא עציצים. בניגוד לזר פרחים, עציצים נשארים לאורך זמן ומהווים קישוט מהמם לבית. עם זאת, עציץ הוא מעבר לסתם קישוט. הוא מעניק עיסוק ומשמעות למי שדואג לו ומטפל בו. בנוסף, ברוח הטרנד "מהגינה לצלחת", אנשים רבים אוהבים לגדל צמחי תבלין בבתיהם.

לכן צמחי תבלים הם רעיון נוסף למתנה שתמיד תבוא בטוב, בין אם היא תעזור לאנשים להגדיל את גינתם ובין אם היא תיצור תחביב חדש אצל אנשים שטרם התנסו בכך. אם אתם לא מתחברים לרעיון ובעיניכם עציצים מהווים טרחה, תוכלו לתת כמתנה סידור פרחים מיובשים מעוצב – קישוט מיוחד ומושלם לבית.

מתנות

מומחי תיקון 190

חשבת למשוך את כספי הפנסיה? אל תעשה/י זאת בפזיזות! כנראה שתוכל/י למשוך ולא לשלם מס. כדי לקבל פרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם.