4 יתרונות בקופה רושמת עם תוכנת כספרית

4 יתרונות בקופה רושמת עם תוכנת כספרית

העולם היום מציע כל כך הרבה אפשרויות, בטח שמדובר על קופות רושמות. יכולת להוציא דוחות, לבצע הצלבות, להעניק חווית משתמש הוליסטית עם מסופון נייד ומסכי מגע, אבל לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זה פתרון מעולה אך יחד עם זאת פשוט. בדיוק בשביל זה כדאי לכם להכיר את הקופה הרושמת עם תוכנת כספרית.

 

מה זה קופה רושמת עם תוכנת כספרית?

קופה רושמת חכמה, עם תוכנת "כספרית" מבית J.P.Trade היא תאכל'ס הקופה הכי פשוט שניתן להשיג היום. הייחוד של קופה רושמת מהסוג הזה, היא שאפשר לשלם באמצעותה בכל דרך למעט אשראי. הקופה הרושמת בעלת צג קופאי, המאפשר 5 שורות תצוגה. בנוסף לכך, המסך המציג ללקוח עם ספרות גדולות ומוארות מה שמאפשר חווית לקוח מעולה.

בנוסף לכך, מקלדת הקופה כוללת מקשים בעברית ומלווה במדפסת מהירה ושקטה עם מהירות הדפסה של 12 שורות בשנייה אחת!

J.P. Trade

היתרונות של קופה רושמת עם תוכנת כספרית

אין ספק שאם אתם מחפשים פיתרון קל ונוח ולא צריכים אפשרות לסלוק אשראי, הקופה הזאת אידיאלית עבור העסק שלכם. אז מה בעצם היתרונות שהיא מביאה איתה?

 

הדפסת חשבוניות מס קבלה ללקוח

החשבונית ידידותית ללקוח וכוללת בתוכה את הפריטים שנרכשו (במידה והם בקטלוג המוצרים כמובן). כך הלקוח יוכל להשתמש בחשבונית גם לצורכי מס.

 

דוחות תקבולים

בסופו של דבר, החלק הכי חשוב בכל עסק זה כמה הכנסות היו בסופו של יום. הקופה מאפשרת להוציא דוח X המציג את ההכנסות של אותו היום עד הרגע הנוכחי וגם, דוח Z לסיכום היום ולצורך הפקדות.

 

אפשרויות להדפיס רשימת פריטים

רוצים לבדוק מה הפריטים שיש לכם במערכת? אין בעיה. קופה רושמת עם תוכנת כספרית מאפשר לכם להוציא דוח ובו מוצגת רשימת הפריטים שלכם.

 

יצירת גלופה משלכם

תוכלו להחליט בדיוק איך הקבלה שלכם תיראה, כולל לוגו וגם ברכת תודה רבה ללקוח, הכל בשפה שלכם.

 

חווית משתמש נוחה

הקופה כולל בתוכה גם את השפה העברית. כמו כן, היא מאפשרת להגיע ל-16 פריטים באמצעות נייוט מהיר (בהדרה מראש כמובן) וגם מאפשרת דפדוף באמצעות חצים. לצד זאת, ניתן גם להוציא זיכוי ללקוחות במידת הצורך בכמה פעולות פשוטות.

היתרונות האלו, הוופכים את קופה רושמת עם תוכנת כספרית למוצר מוביל בשוק הקופות הרושמות. אז אם אתם מחפשים קופה פשוטה, שנותנת מענה בסיסי וללא צורך באשראי אין ספק שזאת הקופה המומלצת.

 

לסיכום

במאמר הסברנו מה הייחוד של קופה רושמת עם תוכנת כספרית ועל אילו צרכים היא יכולה לענות. אין ספק שקופה מהסוג הזה לא מתאימה לכולם, אבל למי שכן, היא טומנת בחובה יתרונות מעולים כמו: הפקת חשבוית מס קבלה ללקוח, חווית משתמש מעולה, אפשרות להוציא רשימת פריטים מעודכנת ועוד פרמטרים נוספים, שלא מוצעים בכל סוגי הקופות.

4 יתרונות בקופה רושמת עם תוכנת כספרית

מומחי תיקון 190

חשבת למשוך את כספי הפנסיה? אל תעשה/י זאת בפזיזות! כנראה שתוכל/י למשוך ולא לשלם מס. כדי לקבל פרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם.