מה כרוך בקידום אתר מקצועי?

לקדם אתרים

כל איש שיווק יוכל להגיד לכם שאם אין לעסק שלכם אתר אינטרנט הוא לא קיים. בשנים האחרונות אנשים מבלים את רוב זמנם ברשת האינטרנט, ולא רק זה, הם גם קונים שם המון דברים.

אם בעבר לא היינו מוכנים לקנות שום דבר בלי להגיע לחנות ולראות איך הוא נראה באופן פיזי, היום אנחנו מזמינים הכל דרך אתרי אינטרנט: החל ממכשירים אלקטרוניים, דרך בגדים ותכשיטים, ועד לקניות השבועיות בסופר. לכן חשוב מאוד שיהיה לנו אתר אינטרנט שבו נוכל להציע ללקוחות פוטנציאליים לרכוש את המוצר שאנו מציעים. אבל איך דואגים שכמה שיותר אנשים יגיעו לאתר הזה?

 

מה זה בכלל קידום אתרים

הדבר הבסיסי והחשוב ביותר כאן הוא להבין קודם כל מה זה קידום אתרים. התשובה די פשוטה, רובנו משתמשים במנוע החיפוש של גוגל כשאנחנו מחפשים משהו באינטרנט, החל מאינסטלטור ברמת גן ועד למסעדה בשרית כשרה בבאר שבע.

שלכל חיפוש כזה יש המון תוצאות אפשריות, כי כמובן שאין רק מסעדה בשרית כשרה אחת בבאר שבע. לגוגל יש אלגוריתם מתוחכם מאוד שמסדר את התוצאות בצורה מסוימת וגורם לכך שיהיו תוצאות שיופיעו במקומות העליונים, ויהיו תוצאות שיופיעו רק בעמוד החמישי או השישי של התוצאות.

לקדם אתרים

לפי מה גוגל קבוע את סדר התוצאות?

כפי שאמרנו, האלגוריתם שמחשב את סדר התוצאות מורכב ומסובך מאוד, וגם גוגל לא חושפת את כל מה שמאחורי הקלעים. באופן כללי יש כמה דברים שכן ידועים.

גוגל רוצה שהגולשים ימשיכו להשתמש בה ולכן היא מנסה להציג לאנשים תוצאות כמה שיותר רלוונטיות, כאשר הרלוונטיות נקבעת על פי ביטויים ומילות מפתח. בנוסף, גוגל תציג גבוה בדירוג אתר שיש בו מידע אמין ואחראי, שהוא נוח ומהיר לגלישה, מותאם גם לגלישה ממכשירים ניידים, ומספק חווית משתמש מעולה.

 

אז מה צריך כדי לקדם אתרים?

כדי לקדם את האתר שלנו אנחנו צריכים לחשוב גם על הפן הטכני וגם על התוכן. בפן הטכני אנו צריכים לוודא שהאתר שלנו נעים לשימוש, בנוי בצורה יעילה ואינטואיטיבית, לא נתקע, ומעוצב בצורה מושכת. מבחינת התוכן אנו צריכים לוודא שבאתר שלנו יש רק תוכן נכון ומדויק ללא שגיאות או טעויות. בתוך התוכן הזה חשוב שיופיעו גם מילות וביטויי מפתח, שתהיה היררכיה סדורה במבנה האתר, ושיהיו קישורים שונים שמפנים אליו וממנו.

לקדם אתרים

מי יכול לקדם את האתר שלי?

כדאי שתדעו שקידום אתרים הוא עולם מקצועי שלם ומורכב. ישנם אנשי מקצוע שעוסקים ממש בזה. הם מכירים היטב את מאחורי הקלעים של מנוע החיפוש של גוגל ויודעים איך בדיוק לבנות את האתר שלכם ואיזה תוכן להוסיף אליו כך שהוא יהיה בדירוג גבוה מאוד ברשימת תוצאות החיפוש.

 

סיכום

בניית אתר אינטרנט היא צעד ראשון, אך לא מספיק. אתם חייבים לדאוג לקידום מקצועי של האתר, זכרו קידום שווה כסף.

לקדם אתרים

מומחי תיקון 190

חשבת למשוך את כספי הפנסיה? אל תעשה/י זאת בפזיזות! כנראה שתוכל/י למשוך ולא לשלם מס. כדי לקבל פרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם.